Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A számítógépem egy ideje egyre gyakrabban lefagyott. Volt, hogy a képernyőn “hangyafocira” hasonlító kép jelent meg, de általában csak lefagyott, néha újra is indult.

A tápra gyanakodtunk elősször, amit garival vissza küldtem, de megállapították, hogy nem hibás. Ezt követően vettem új alaplapot,memóriát és procit. Így is lefagyott a gép. Maradt 2 hardver: ssd és videókártya. A videókártya nélkül is megpróbáltam de nem lett jó. Az ssd-t áthelyeztem egy másik gépbe, nem mutatott semmi problémát abban( ugyan azzal a sata kábellel) . Semmilyen cd meghajtóm sincsen.

Mi lehet a probléma?

Előre is köszi



2019. jan. 21. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Megállapították? Ezt ne vedd 100%-ra azért, egy 300W-os fsp táp 3000Ft a jófogáson de sztem kéz alól is kapsz ha mást nem hasonlót, szval próbáld azzal.

VGA kártya nélkül tud futni integrálton? Úgy fagy? Mer akkor a táp marad, vagy vmilyen paranormális szféra veszi körül a gépedet? :D

Mindent kicserélsz és fagy hát ilyen nem szokott előfordulni!..

2019. jan. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!