Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen GamerPC-t Ajánlanátok?...

Mackoka123123 kérdése:

Milyen GamerPC-t Ajánlanátok? 300. 000ft-ért.

Figyelt kérdés

Üdv.

Számítógép vásárlást tervezek,és nem tudtom,hogy egész pontosan ,hogy járnék a legjobban ebben az ár kategóriában.

Több ötletem is van,szóval inkább megnéznék más ötletek,hogy ki mit venne ebből a pénzből,nálam a számítógép kinézete se utolsó szempont,előre is köszönöm a normális és értelmes válaszokat :d



2019. jan. 24. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
2019. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mindenképp ment a zöldkézés egyébként ezen a configon még el is gondolkoztam :d

de ha lehet inkább "alkatrészeket" írjatok,tehát pl proci,ram,videokari,stb amikből magamnak össze rakom a gépet,nem szeretem az előre össze épített gépeket.

2019. jan. 24. 19:07
 3/8 szántóvető ***** válasza:

[link]

valami ilyesmit rakj össze.

2019. jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rysen 5 2600, b450 m gaming alaplap, Aegis g. Skill 2x 8 gb 3000 ram, be quiet pure power 11 500 W 80 Gold 1 tb hdd, 250 gb ssd rtx 2060 videokártya.
2019. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz,jöhetnek még ötletek ha vannak :d alkatrészekhez esetleg konkrét linkek stbstb.
2019. jan. 25. 23:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Üdv!


Gondoltam én is lecsapok a lehetőségre és összedobok egy szekeret :D


Házikó: Thermaltake Versa C24 RGB

[link]



Tápocska: FSP 600W Hyper 600

[link]



Processzor: Ryzen 5 1600X

[link]



Alaplap: Gigabyte B450 Aorus Elite

[link]



Memória: G.Skill Aegis 2x8GB DDR4

[link]



Videókártya: MSI RTX 2060 VENTUS 6G

[link]



SSD: Kingston 120GB

[link]


HDD: Western Digital 1TB 64MB

[link]


Processzor hűtő: Cooler Master Hyper 212 EVO

[link]



PCX-en ez mind 306.800 forint összeszereléssel.


Táp helyett lehet választani a moduláris változatát ami 3.000 forinttal drágább ( [link] de maradhat így is, ha nem akarsz rá költeni többet.


Processzor helyett lehet a R5 2600 ( [link] ami 8.000-rel drágább és kb. 10-15 fps-sel tud többet, ahogy láttam CS:GO-ban jóval nagyobb volt a különbség (ha ez számít).


A vdeókártya jóval többet tud mint a GTX1060 6GB és körülbelül annyit tud, mint a GTX1070, de olcsóbban (legalábbis ez a model).


Az SSD csak azért 120GB, mert azért választottam, hogy a rendszer rámenjen, és az gyorsabban működjön, kb. marad még 40-60 GB tárhely rajta, arra még rárakhatsz kisebb játékokat, programot stb, de ügyel arra, ha frissít a win10 akkor legyen elég hely rajta.

Kicsikét drágábban van még 240GB változata ( [link]


Mivel a Ryzen 5 1600X-re nem raknak hűtőt, ezért választottam a CM Hyper 212 EVO ami egy egész jó hűtés.


Nekem így fért bele, lehet vele még babrálni, nagyobb SSD és/vagy olcsóbb deszka. Olcsóbb lappal kijöhetne akár a jobb SSD és a táp, de én úgy vagyok vele, hogy nem érdemes spórolni az alaplapp, mert nyílván az az alapja mindennek. :D


Akinek van más ötlete, valamit kicserélne valamit a konfigomból, az nyugottan írja le nem harapok. :D


További jó napot! ;)

2019. jan. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A 6-os válaszolónak minden köszönetem :D persze a többi is nagyon hasznos volt,de a 6-os maga a tökéletesség :D meg is rendelem :D
2019. jan. 26. 17:40
 8/8 Girácin Janó válasza:

Örülök neki és használd egészséggel.

Most vettem észre, hogy amikor ajángattam a másik procit, tápot és ssd-t akkor rosszul adtam meg a linket, ezért elnézést kérek, de remélem így is megtaláltad őket. :D

2019. jan. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!