Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső hordozható merevlemezzel...

Pelo1919 kérdése:

Külső hordozható merevlemezzel van a gond? Vagy a külső ház?

Figyelt kérdés

Vettem egy 120 gb-os ssd merevlemezt a laptopba ami benne volt 1TB.hdd vettem hozzá egy külsö házat 3.0 usb-s

Megy minden szépen de amikor filmet vagy játékot telepítek akkor hírtelen a külső gokkoló leál egy pillanatra mí megnem szünik az adat küldes aztán ujraindul a vinyó... Milehet a baj ? Kevés a 3.0 energia

Ojan dokkoló kellene ami adapter adja az áramit vagy hasonló lehet a megoldás ? Köszi



2019. jan. 24. 22:54
 1/5 hypno ***** válasza:

Attól, hogy a külső ház 3.0 USB csatlakozós, a laptop még nem biztos hogy az. ha pedig nem az, akkor csak az USB 2 szabvány szerinti áramot képes szolgáltatni.

Hasznáj olyan USB kábelt, aminek az egyik végén két USB csatlakozó van.

A dupla ágat két db USB aljzatba kell bedugni a laptopon.

2019. jan. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, de usb 3.0-as a laptopba asus tuf gaming 504-es. Még nemis halodtam ojan usb-röl aminek az egyik kimenete 2 usb-portos
2019. jan. 25. 07:48
 3/5 hypno ***** válasza:

Szerintem a te laptopodon is van legalább 3 db USB csatlakozó, amiből viszont legfeljebb egy db USB 3-as. Onnan ismerhető fel, hogy kék színű.


Azt hiszem nem értetted amit írtam.

Ilyen Y kábelre van szükséged, ha kevés a külső háznak az az áram amit egyetlen USB portból kap.

[link]

2019. jan. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Derwer ***** válasza:
HardDiskSentinellel nézz rá a winyóra.
2019. jan. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

megnéztem a vinyót tudtam hogy jó 100/100 5 napot és 22 órát ment még

1-2 ismerös azt mondta a külsö merevlemez ház energia ellátással lehet baj.....

2019. jan. 25. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!