Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógép házam világít...

A számítógép házam világít mint egy karácsonyfa. Tudom ez a divat, de nekem erre nincs szükségem. LEHÚZHATOM AZ ALAPLAPRÓL A SZÜKSÉGTELEN MEGVILÁGÍTÁS KÁBELT?

Figyelt kérdés
2019. jan. 29. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Persze, csak jól nézd meg, mit húzol le. Nem volna szerencsés, ha a világítással együtt a ventilátorlapátok forgása is megszűnne.
2019. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Akkor minek vettél világítósat? Lehúzhatod egyébként, ha tudod, hogy mit kell lehúzni.
2019. jan. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Nekem csak egy folyamatosan égő lámpa van a házon, de olyan brutálisan erős világoskék színnel világít, hogy éjszaka az egész szobát beragyogja. Tettem rá egy piros ragasztószalagból méretre vágott pöttyöt, így most halvány pirosan világít.
2019. jan. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom már nem aktuális, de gépen ki lehet kapcsolni az alaplap világítását. Tölts le az alaplapodhoz tartozó programot és akkor ki tudod kapcsolni (de lehet alapból le van töltve).
2020. aug. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!