Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptop nem figyelmeztet ha...

HunHonor kérdése:

A laptop nem figyelmeztet ha lemerült hanem egyből kikapcsol teljesen, így minden elvesz. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Teljesen kikapcsol a laptopom miután lemerült, hirtelen figyelmeztetés nélkül. Alapértelmezett beállítások mellet is hirtelen kikapcsol és teljesen lemeríti magát még alvó állapotra sincs lehetőség, próbáltam játszani a beállításokkal pl. Akku kapacitás 20%-nál figyelmeztessen. De nem működik! Sehogysem tudom beállítani és eléggé bosszantó. Windows 10, Hp Envy (win8 kompatibilis) laptop. Mi lehet a probléma forrása?

2019. jan. 30. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge az akksi, cseréld ki.
2019. jan. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha régi a gép akkor akkucsere fog kelleni.
2019. jan. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A gép 3 éves és az akku 1,5-2 órát bírja, ebben az esetben is az akku a probléma?
2019. jan. 31. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy cella meg van halva akkor okozhat ilyet
2019. jan. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem például már olyan szar az aksi benne, hogy 89%-nál kikapcsol, figyelmeztetés nélkül, persze be lehetne állítani, 95%-nál figyelmeztessen XD (4 éves gép kb. folyamatosan hálózatról ment szinte /kivehetetlen akku/, most, ha kihúzom a kábelt kb bír 10 percet :D)
2020. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!