Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma az egérrel?

Mi lehet a probléma az egérrel?

Figyelt kérdés
Kicseréltem az egeremet egy régebbire, mert amit használtam az vezeték nélküli és lemerült az elem benne viszont amikor rájön akkor megakad maga a kurzor illetve a számítógép olyan hangot ad ki mintha kihúztam volna az USB-ból majd visszadugtam volna, tehát mintha ki be húzgálnám az egér USB-jét. Mi lehet a probléma és milyen opció lehet a megoldására? Köszönöm előre is!

2019. jan. 30. 17:43
 1/4 hypno ***** válasza:
Csatlakoztasd az egeret és indítsd újra a gépet.
2019. jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez megtörtént már, kb. egy 2-3 napja ezt az egeret használom, mert nincs másik, elemért meg nincs időm elmenni. De szinte használhatatlan így, laptopnál nem rémlik, hogy így viselkedett volna, több éves egyszerű vezetékes egér.
2019. jan. 30. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok más egyéb okozhatja ezt, egy másik egérrel tudod igazán letesztelni amiről tudod h jól működik esetleg kölcsönbe valakitől teszt erejéig, vagy dugd másik usb-be, legfrissebb driver-ek telepítése ajánlott, valamint legújabb bios frissítés is.

Eszközkezelőbe csekkolni nem e mutat valahol valami sárga felkiáltójelet hibát

Okozhatja USB root hub-ot a számítógép magától kilövi belőle az áramot. --->vezérlőpult->rendszer->hardver fül-> itt eszközkezelőben meg kell keresni "universal serial bus controllers nyisd ki dupla katt az usb root hub-ra itt erőforrás management fül és vedd ki a piőát a számítógépnek megengeded azt h kikapcsolja ezt az eszközt h energiát spórolj meg. OK kész Ha nem jön be az usb beviteli eszköznél ugyanezt ki lehet próbálni.

2019. jan. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tippre arról van szó, hogy meg van törve a kábel.
2019. jan. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!