Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptoppal ha kábellel vagy...

Pelo1919 kérdése:

A laptoppal ha kábellel vagy a merevlemezzel van a gond?

Figyelt kérdés

van egy asus tuf gaming fx504 laptopom max 1 hónapos....

1 Tb HDD merevlemezzel gondoltam veszek bele egy ssd-t

de hogy az eddigi Vinyó ne menjen kárba vettem egy külső 3.0-ás hdd házat.

minden szép és jó csak mikor csatlakoztatom akkor az adatátvitel 0-2,5 mb/s közt mozog, a videók szaggatnak,másolás egyszerűen csiga lassú....

mondták hogy kevés az energia ,vettem y usb-t aminek az apu része 2 usb-s a másik fele meg a külső ház csatlakozó a probléma fenn áll továbbra is

a disc sentinel azt irja hogy "A lemez és a számítógép közötti adatkapcsolatban előfordultak problémák 39348 alkalommal.

Hirtelen rendszerleállás, összeomlás, újraindulás, "kékhalál" esetén vagy ha fájlok/mappák nem érhetőek el, érdemes ellenőrizni a csatlakozásokat, adat- és tápkábeleket. Ha megoldható, érdemes kábeleket cserélni az újabb problémák elkerülése végett.

További információk...

Nincs szükség beavatkozásra. "



2019. jan. 30. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
venni kellett volna hozzá egy adaptert amit a 220 ba kell bedugni ezek általában olyanok h sata és IDE vinyókat is támogat, az y usb nem is értem h tudta volna megoldani ezt a problémát..egy ilyet kellett volna venni: [link]
2019. jan. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Ebbe a laptopba mehetett volna M.2 csalatós SSD is. Nem is értem miért vettél SATA -sat. Eleve lassabbak, és így a vinyót is ki kellett miatta költöztetni.


Amúgy meg kéne nézni másik gépbe is mit művel, lehet hogy a külső ház a sz@r amit vettél hozzá.

2019. jan. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a külső ház lesz a gond, az usb 3.0 röhögve viszi nem kell külső táp.


a kábel a gyári amit adtak a külső házhoz ?? mert ha nem, lehet hogy ott a gond.

2019. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ki próbáltam másik laptopon is

ott is ugyan az max 3 mb/s

a sima 3.0-ás házzal, az y kábellel semmi változás

akkor valószinü hogy a külsö ház nem megfelelő? és egy ilyen hálózati külső merevlemezházat kellene intézzek ?

2019. jan. 31. 15:10
 5/5 A kérdező kommentje:
forditott esetbe meg ha az ssd teszem a külső házba a hdd meg vissza akkor minden megy a hdd tökéletes az ssd tökéletes csak az ssd mégis csak ssd nem azért vettem hogy a hdd zötyögjön minden .....
2019. jan. 31. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!