Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Zárlatos lenne?

Zárlatos lenne?

Figyelt kérdés
Van egy 480w-os Deepcool tápegységem,szerettem volna betenni a gépembe egy q9550-s procit,be is tettem pasztázás hűtő,gépet bekapcsoltam,és nem akart bejönni a kép,és kb 20-30 mp után égett füstszagot éreztem.

2019. febr. 1. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:

"480w-os Deepcool tápegységem"

Ott a gond, tápcsere mert valószínűleg egy nem túl minőségi darab.

Valószínűleg valami feladta a harcot, reménykedj hogy csak a tápnak van baja.

2019. febr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Alaplap működik meg úgy minden,csak a hdd-ket nem pörgeti fel. Másik táppal oké az egész gép. Akkor ezt fogják Garanciába javítani?
2019. febr. 1. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg meg fogják javítani, de én ezt javítás után már végképp nem tenném gépbe, előtte sem mondjuk.
2019. febr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha van rá garid akkor biztosan..de táp vásárlásnál figyelembe kell venni h minőségit kell venni, mert ilyen ajtótámasz mint ez is viheti az egész gépet is akár a kukába. Jó megbízható márkák: FSP | Corsair | Be quiet | Cooler Master | Seasonic | Bitfenix | sose spórolj rajta !
2019. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet így,hogy már 2-n negatív véleménnyel vannak róla így lehet mégse küldöm szervizbe... majd meglátom tudom-e még valamire használni...
2019. febr. 1. 21:50
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem szedtem szét mivel még garanciális a táp,belevilágítottam és láttam,hogy egy kondenzátor púpos,ezt fogják Gariba javítani nekem?
2019. febr. 2. 13:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Fogják elvileg.
2019. febr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyenlőre köszönöm mindenkinek a segítséget! Ha bármi kérdésem lenne még akkor írok! Jövő héten hívom őket aztán mondanak rá valamit remélem!
2019. febr. 2. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!