Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videovágáshoz ( Adobe Premiere...

Akosszabo kérdése:

Videovágáshoz ( Adobe Premiere) milyen Windows-os laptopot tudnátok ajánlani ami lehetőleg nem gamer, de mégis megfelel a vágóprogramok gyors használatához és kb. max 500 ezer ft-ba kerül?

Figyelt kérdés

2019. febr. 8. 07:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá olyan drága laptop.

Ami kell, i5 8250u cpu vagy RYzen 5 2500u és 16-32gb ram egy gyors SSD-vel és annyi. Adobe szoftvernél be lehet állítani, hogy a CPU helyett a GPU számoljon bizonyos algoritmusokat, szűrőket, előnézeti képet, ha ezt is mind ki akarod használni, akkor az adobe-nak kell írni milyen mobile GPU támogat a szoftver.

Full hd simán tudsz vágni egy 200k gépen.

2019. febr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Dell Inspiron 7567 ezt a gépet néztem ki 400k-ért azért sztem az U-s Intel procik nem annyira jók, mert nagyon energiatakarékosak, HQ-s szerintem jobb de nekem munkára kéne nem csak hobby vágáshoz, ugyanis ezzel is szeretném keresni a bevételemet,úgyhogy ez elengedhetetlen a vállakozásmomhoz és sajnos muszáj sztem kicsit nagyobb összeget befektetni ha jól megy majd a business akkor megtérül és ha nagyon jól megy majd akkor majd szerintem egy Macbook Prora is beruházok de csak akkor ha végre viszatérnek és tesznek sok portot a laptopjaikba. De szívesen várom még a pontos típusokat hogyha ennél van jobb. Azért köszi a válaszod még alaposabban szétnézek.
2019. febr. 8. 12:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Végülis az is megfelel, igazából egy asztali gépet veszel ami hordozható, ha nem dolgozol terepen megfelelő választás.

Ami a procit illeti, Az U szériások takarékosak, de a 8250u és a 7700hq gyakorlatilag azonos, csak U verzió fele annyit sem fogyaszt. A ryzen 5 2500u mindkét gépet elveri számításban, igazából a 1050ti kártya miatt fizetsz ki +150000ft, úgyhogy nem akarsz játszani. Ezek mind asztali gép szintjét tudják hozni ha az energia gazdálkodást kikapcsolod.

2019. febr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!