Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 25-28 ezer forint környékén...

25-28 ezer forint környékén milyen videókártyát lenne célszerű lenni?

Figyelt kérdés
Nem túl nagyok az igényeim, azonban ha már pénzt áldozok rá, lehetőleg ebben az árkategóriában a legjobbat szeretném választani.
2019. febr. 8. 13:54
 1/9 anonim válasza:
Ha ennyit tudsz jelenleg rászánni akkor jobb ha nem is veszel. Ha van alaplapi kártyád akkor használd azt.
2019. febr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fejtsd ki bővebben. Ha már az Outlast vagy CS:GO maxon elfut, akkor tökéletes. Azt pedig bőven lehet finanszírozni ebből az összegből, legalábbis nekem ez a meglátásom.
2019. febr. 8. 14:11
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól függ! Új vagy használt kell? Bár újnak csak akkor van értelme. Ha teljesen sír új kel vagy ha a használtra nincs gari! Persze használtan is árulnak olyat amit szinte nem is használtak. És az számithat újnak pl ez tudom

k

használtan: [link]


Újjan: [link]

2019. febr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Újak közül pont ezzel szemeztem. Akkor valószínű erre fog esni a választásom.
2019. febr. 8. 14:18
 5/9 anonim ***** válasza:
milyen tápod van? gt 1030 nem rossz kis vga gtx 750ti szint amire neked kell szerintem elég és új ha erősebb tápod van akkor ennyiért lehet venni erősebb használtat is
2019. febr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mert 30 körül gtx 770 et is lehet kapni ami még mainapig egy jó kis vga nak számít, csak táp kérdése: [link]
2019. febr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 MGéza ***** válasza:

Rx 550, Rx 460 kapható ennyiért garanciális hardverapró, másodkézből. Messze jobb mint egy GT 1030 amivel kapcsolatban megjegyzendő, hogy még csak véletlen se vegyél gddr4-es verziót belőle, sokkal lassabbak.

[link]

[link]

2019. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha egy rx 460 messze jobb, akkor legyen r9 380, az ugyan annyiért 20-50%-al jobb. [link]
2019. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

GTX 770et nem ajánlom már. Régi, sokat fogyaszt, ráadásul a Gainward Phantom egy eléggé el****ott hűtés. Egyszer kíváncsiságból vette megy ugyanilyen kártyát, de nagyon hangos volt és alig hűtött valamit. Teljesítménye a mai napig rendben van, egy középkategóriás videokártyának felel meg, az R9 380-nál erősebb egy kicsit.

Viszont én azt ajánlom inkább gyújtögess még, 45 ezerért már kapni lehet GTX 970-et, 40-ért pedig RX 570-et (utóbbi jobban megéri). Csak arra figyelj, hogy az RX kártyákkal 90%, hogy bányásztak!

2019. febr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!