Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Asus RX Vega64 & Amd FX8150 + 16GB DDR3 + stream, hogy bírná egymást? Többi lent:

Adottak a címben említett hardverek, + 1 Samsung CHG90 Gamer monitor. A kérdés az, hogy a proci meg tudná-e hajtani a videokártyát és ultra grafikán vinné-e zökkenőmentesen a játékokat streamelés mellett?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Vega64, AMD

febr. 11. 22:48  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Számíthatsz CPU limitre, de amúgy lehet vele streamelni.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont febr. 11. 22:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Bocsi, de nem tudom mi az a CPU limit?

# 2/13Időpont febr. 11. 23:13 Privát üzenet
Kicsit gyenge a cpu a többihez képest (de rendben lesz)

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont febr. 11. 23:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rendben köszi 🙂 eredetileg csak monitort terveztem cserélni arra széles Samsungra, csak aztán rá kellett hogy jöjjek, a videokártya nem bírja hogyha még mellette streamelem is a játékot…

# 4/13Időpont febr. 11. 23:28 Privát üzenet
xKakashix nevű felhasználó válasza:

így van az a proci már nem valami izmos fogalmazzunk úgy.. ha nagyobb felbontásban játszol úgy a prociról leveszel egy kis terhet és vga-t izzasztod jobban annyiból jó

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont febr. 12. 08:53 Privát üzenet

Ha proci igényes játékokkal játszol, kevés lesz a 8150 "nyers" ereje.

Durván overkill az a kártya. FX szériára én már nem alapoznék semmit.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/13Időpont febr. 12. 11:28 Privát üzenet

CPU limited lesz. A kártya mellé szerintem

még egy 5.5 ghz-re tuningolt fx 9590 sem lenne elég, hogy valamelyik játékba ne legyen full hd-n cpu limited!

A válaszíró 37%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont febr. 12. 11:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, igazából 90 %-ban csak World of Warcrafttal szoktam játszani és még csak nem is a legújabb kiegészítővel, mert én a Tauri WoW szerveren nyomom. Mindenesetre hogyha beszerzem ezt a videokártyát és nem fogja hozni az elvárt teljesítményt a konfigom, akkor idővel beruházok majd egy AMD Ryzen “szettre” (proci+alaplap) + DDR4-re 👍

# 8/13Időpont febr. 13. 01:54 Privát üzenet
Oké a mellé a kártxa mellé főleg még lehet majd később veszel új kártyát, ezt a procit vedd+ b450-es van x370,x470-es alaplap: [link]

# 9/13Időpont febr. 13. 10:49 Privát üzenet

De lehet , hogy ez most jobb áron van: [link]

Bár ha van pénzed az 180”x-re szerintem nem lehet annyival jobb áron tehát majd inkább azt vedd!

# 10/13Időpont febr. 13. 10:50 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A márka számít memória bővítésnél?
KB mikor lehet venni ddr5 memóriát? És megéri várni mert Ddr3 van mikor jön kb
Ha van 2x8gb hyperx ramom ami cl15 és 2400mhz-es és én berakok mellé 2x8gb Team Group 2400mhz cl16-os ramot akkor ezek zavarni fogják egymást? Azért akarok ilyen ramot, mert...
Egy ddr3 2gb 665mz ès egy ddr3 4gb 1600mz ram egymás mellett megfèr vagyis nem ölik meg egymást vagy nem kap kèkhalált a gèp?
8GB DDR3-as 1333MHz RAM-om mellé vennék egy 1600MHZ-es 8GB-os RAM-ot, akkor mennyire lassítanák le egymást? Konkrét számok jól jönnének!
Az 1600 MHz-es és az 1333MHz-s Ramok megtűrik egymást?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!