Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Ezt a műveletet hogy csinálja az illető? Milyen gombot kell nyomni hogy oda alulra illessze be?

febr. 12. 06:45  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=e8TovrVBtRI 6,33 tól van a videón

# 1/6Időpont febr. 12. 06:46 Privát üzenet
Its a magic!

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont febr. 12. 07:15 Privát üzenet
CTRL + V

A válasz 31%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont febr. 12. 07:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

# 4/6Időpont febr. 12. 07:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem jó a Ctrl+v mert az nem 2 sorral lejjebb illeszti be hanem mellé.

# 5/6Időpont febr. 12. 07:29 Privát üzenet
De.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont febr. 12. 07:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Monitort vásárolnék, ezek a ki szemelt darabok, kérdés ezekre lehet több gépet kötni egy időbe? Érdekelne melyik éri meg jobban, megközelítőleg mind egy árba vannak az illető oldalon ahol ki néztem.
Ha egy számítógépelakatrészt rendelek, és alőre utalok paypallal, akkor ha nem kapom meg az árut, akkor a paypal elvieleg vevőközpontú, szóval visszakapom a pénzem? Akkor is, ha...
A távelérési csatlakozáskezelő szolgálattást nem lehet betölteni. Hiba 711. A művelet nem fejeződött be, mert nem tudta időben elindítani a távelérési csatlakozáskezelő...
Windows 8.1-et telepítettem pendirverol, már végeztem. Most a pendriveot használni akarom, igényel valami formázást vagy speciális műveletet, vagy csak egyszerűen szedjem le a telepítőt róla?
Egy számítógép kb. hány műveletet tud végezni másodpercenként? Mondjuk sima összeadást?
Jailbreakeltem iPhone4-em (ios7. 0.4) és nem akar elindulni. Az utolsó szükséges műveletet végezte újrabootolt (már kb egy órája) de nem csinál semmit, csak ott az Applogo. Mit csináljak? Szerviz?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!