Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bluetooth fejhallgatót nem...

Bluetooth fejhallgatót nem tudok csatlakoztatni a laptopomhoz, mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Vettem egy fejhallgatót: Sony WHCH500B.CE7

Adott a laptopom: Asus X540L

Lehet, hogy ezek érdektelen információk,de lehet, hogy nem kompatibilisek? Elvileg van bluetooth a gépemen, (van ikon meg minden), de telefonnal sem sikerül összehoznom rendes kapcsolatot... Pedig az illesztőprogramot frissítettem ehhez.

A fejhallgató a telefonommal tökéletesen működik, de főleg laptoppal szeretném használni.

Teljes informatikai analfabéta vagyok, amit tudtam megpróbáltam, de egyszerűen nem találja meg a laptop a fejesem. (Bluetooth mind2 eszközön bekapcsolva, telefonról a fejes lecsatlakoztatva, párosítás törölve). Bekapcsoltam a fejest, indítom a keresést, és semmi. Tudna valaki ebben segíteni?


2019. febr. 12. 23:00
 1/1 Fsms ***** válasza:
A telefonodon ilyenkor kapcsold ki a Bluetooth mivel odakapcsolódik, ezért nem látod a gépen. A többi a szokásos ..
2019. márc. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!