Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gazdaságinformatikus képzésre...

Gazdaságinformatikus képzésre milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés
Windows vagy Mac?
2019. febr. 13. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Mikor nagykerbe jártam számítógép alkatrészeket venni, az egyik helyettes foglalkozott mindig velem. Kérdezgettem tőle rendszeresen, hogy melyik a jobb, AMD vagy Intel, ASUS vagy Gigabyte, ATi vagy nVidia. Mindig azt felelte:


"Ugyanolyan jó mind a kettő!"

2019. febr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tökmindegy.
2019. febr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Számold ki.
2019. febr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez így van, nem lehet megmondani melyik a jobb, de a keres nem erre vonatkozott. Gondolom egyikotok se jar erre a szakra. Windows és Mac között az adatok továbbítása nem olyan könnyű. Pl ha az egész intézmény Windows-t használ, nem biztos, hogy érdemes Mac-et venni. Valaki hozzáértő?
2019. febr. 13. 17:12
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

ma 17:12

Mérnökinfos vagyok, és tökmindegy. Nekem laptopom sincs, suliba nem is kell.

2019. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyedül abból lehet gond, hogy ha NTFS formázott meghajtót kell dugni Macbe, mert azt alapból nem ismeri fel, de van hozzá program ingyenes, fizetős és warez is, aminek telepítése után már felismeri. Más adatátviteli gond nincs, mert kompatibilis szinte minden, képek, dokumentumok, stb. Nekem az asztali gépem Windowsos, a laptop Mac, de gyönyörűen tudok kommunikálni, másolni a kettő között.
2019. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Windows és Mac között az adattovabbitas ugyanúgy megy.

Mivel gazdasági infos leszel értesz már gondolom valamit az infohoz meg ki tudod számolni melyik éri meg neked.

Ehhez azért ész nem sok kell.

2019. febr. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!