Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SSD-re átálltam, de semmit...

SSD-re átálltam, de semmit nem veszek észre a gyorsaságból. Ez ennyi lenne?

Figyelt kérdés
Feltelepítettem rá mindent, oprendszert és játékokat. Ugyan olyan lassan bootol a windows mint korábban, a játékok is ugyan olyan lassan indulnak el, és folyamatosan töltenek, a böngészés se lett gyorsabb hiába van gyors netem. Akkor mire jó ez az egész? Erre csesztem el 40 ezer forintot?

2019. febr. 15. 18:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Mielőtt bárki azzal jönne hogy biztos szar a gépem: 16 GB ram, 8 magos i7 processzor (7700 hq) 1060-as GTX. A windows kb 20 másodperc alatt tölt be, épp mint a sima hdd-ről korábban.
2019. febr. 15. 18:03
 2/4 anonim ***** válasza:

passz.


De nekem kb 5 másodperc alatt feláll az egész windows onnantól, hogy bekapcsolom a gépet, nekem százszorosan bevált.


ÉS akiknek eddig beszereltem a gépbe, és arra került az oprendszer szintén másodpercek alatt tölt be.


szóval ha neked valóban ilyen jó a géped amit írtál paramétereket is, akkor ott valami más probléma van.

2019. febr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, 40 ezerért én csodát vártam, de semmi. Egyetlen sovány előnyt vettem eddig csak észre, ha jobb egérgombbal rámegyek egy mappa méretére, azt az ssd sokkal hamarabb kiszámolja mint a hdd. De a világ ettől nem lett jobb hely...
2019. febr. 15. 18:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen SSD-t vettél? Csekkold le a kondícióját HDD Sentinel progival.
2019. febr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!