Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mire érné meg lecserélni?

Mire érné meg lecserélni?

Figyelt kérdés

jelenleg rx 590 kártyám van de valami baja van cserélném le ezért. Gtx 1070 gondoltam erre cserélném megérné vagy maradjak amd kártyánál

vagy ez lenne:


[link]


vagy amd


[link]



2019. febr. 16. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
2019. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"𝘫𝘦𝘭𝘦𝘯𝘭𝘦𝘨 𝘳𝘹 590 𝘬𝘢́𝘳𝘵𝘺𝘢́𝘮 𝘷𝘢𝘯 𝘥𝘦 𝘷𝘢𝘭𝘢𝘮𝘪 𝘣𝘢𝘫𝘢 𝘷𝘢𝘯 "

De konkrétan mi a baja? Garanciába cserélik.


A 1070 és a Vega közül egyértelműen a Vega a jobb vétel.

2019. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Olyan van olyan játék ahol full hdban rezeg a kép vagy ok nélkül akad van hogy videók is akadnak olyanok sorozat a Windowaon belül a mappákat mozgatva laggol meg ilyenek ha nem használ a gépet és kikapcsol a monitor akkor van hogy nem kapcsol vissza és a régi kártyám megvan még R9 280x ezeket vele nem csinálja és még sok más baja van garanciát elindították 2 hónapja telefonáltam is azt mondták hogy elindítják várjam meg az email üzenetet ami még mindig nem jött meg pedig jó emailt adtam meg
2019. febr. 17. 07:47
 4/4 anonim válasza:
Nem vennék 1070 et mert az gyengebb mint az rx590! Vagy 1080ti de inkabb vega
2019. júl. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!