Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy rtx 2060am és nem...

Lazar Zsomnbor kérdése:

Van egy rtx 2060am és nem kapcsol be a ventilátor még akkor se ha terhelés éri egyszerüen le fagy a gép mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Bármit probáltam csinálni minden féle programmal de nem indulnak a ventilátorok mi lehet a probléma, és ha szerviz akkor kb. mennyibe kerülhet? sajnos a garancia már nem él.

2019. febr. 17. 02:17
 1/3 szántóvető ***** válasza:
ez egy új kártya,tehát biztosan garis.
2019. febr. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pontos tipusa melyik?
2019. febr. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

Így van. Ez még csak most jelent meg. És a szutykosabb gyártók is minimum 2 év garit adnak. Miből gondolod, hogy már nem garis? Tán megontottad a hűtőjét, lecserélted a BIOS -át?


Persze ha valami "teherautóról leesett" feketepiaci termékről van szó, az már a te felelősséged.


Nem feltétlen tudnak egy ilyen hibát egy átlagos számítógép szervizben megcsinálni.


Egyik ismerősömnél fordul ilyen elő egy AMD R9 -es kártyával. Én is kerülő megoldást használtam.

Rendeltem egy átalakítót, ami a 4 pin -es VGA cooler csatlakozót normál ventilátor csatlakozóvá alakítja.

Link: [link]


Majd ezt rákötöttem egy fordulatszám szabályzóra, majd a tápra.

Link: [link]


Igen, nyilván kókányolás, és kényelmetlen is manuálisan szabályozgatni. De még mindig jobb, mintha abszolút nem tudnád használni.

2019. febr. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!