Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gép elvinné a legújabb...

Ez a gép elvinné a legújabb játékokat magas felbontáson?

Figyelt kérdés

Intel Core I7 4930K 4.4 GHz

17 gb ram

Radeon R9 nano oc strix

Aercool Project 7 650W Platinum


A procimról úgy tudom elég lesz! Mivel tudtommal a ryzen 5 1600-al lehet egy szinten! Pláne , hogy én húzom is majd! Viszont nem tudom melyik játéknál láthattam , hogy 16 gb ram elfogyot! Nekem 17-et használ azt hiszem 20-ból! A vga tudtommal meg erősebb kicsivel

mint egy gtx 980! 2560x1440-es a monitorom 31 inch-es! Ezen a felbontáson tudok játszani az alap Médium-on very high texturával? Vagy inkább csak sima médium vagy médium-low vagy sima low?! És játszanék régebbiekkel is azok nyilván ultrán fognak menni! Illetve a legujabbakra értettem inkább ezt A vga-t meg nem tudom pontosan hány gb-s 2,4 vagy 8 ...



2019. febr. 21. 10:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és a procimon már eleve húztam elvileg 4.9 ghz vagy 5.1 ghz a garantált arra lehet felhúzom! De elvileg van akinek 5.6 ghz-n megy! Akkor az már biztos , hogy elég lesz bármire!
2019. febr. 21. 10:07
 2/3 A kérdező kommentje:
ja és a vgat kesobb cserelem rtx 2070,2080 gtx 1080/ti radeon 7 ezek johetnek majd szoba!
2019. febr. 21. 10:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A VGA nem bírná. CPU-val húzás nélkül sem lesz gond egy ideig
2019. febr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!