Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sípol, cincog és villog a...

Sípol, cincog és villog a monitorom. Miért?

Figyelt kérdés
Egy 6-7éve vásárolt, eddig tökéletesen működő LG Flatron E2342 monitorom furcsán viselkedik. Ha kikapcsolom, aztán vissza (mármint az egész gépet) ahogy bootol a gép, elég hangosan cincog a monitor. Ha alvó állapotban van a gép, és visszakapcsolom, a monitorom villog, és közben ahogy bejön a kép néhány másodpercig cincog, aztán kimegy a kép, újra bejön, újra cincog, ez néhányszor megtörténik, aztán beindul, a cincogás egyre csendesebb, aztán végleg elhalkul, és néhány perc használat után már tökéletesen működik. Mi lehet a gond? Köszönöm.

2019. febr. 24. 08:30
 1/2 hypno ***** válasza:
100%

Szerintem a tápáramkör kezdi megadni magát. 6-7 év elég hosszú idő. Megszolgálta az árát.


Vidd el egy szerelőhöz, mert műszerek nélkül, kívülről, távolról, kézrátétellel nemigen lehet biztosat mondani.

És az állapotfelmérés és javítási árajánlat tükrében szerintem tervezz be egy monitorcserét.

2019. febr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 P.O.C. ***** válasza:

Hát szerelőhöz én semmiképp nem vinném, mert csak a javítási költség árán már vehetsz egy másik ilyen monitort használtan.

A táphiba szerintem is sanszos, és mivel ez egy külső tápos monitor. Tök egyszerű a teszt. Rámérsz, vagy keresel egy másik ilyen tápot kipróbálásra, ha azzal jó, veszel másikat, annyit még megér foglalkozni vele, többet nem.

2019. febr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!