Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Árulnak csak DVD olvasót, ami...

Árulnak csak DVD olvasót, ami írni nem tud? Külsőt keresek és iOS kompatibiliset, esetleg usb-C-set.

Figyelt kérdés

2019. márc. 3. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
😂
2019. márc. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

iOS kompatibilitás alatt mit értesz? iOS nem olvas DVD lemezeket..


Csak olvasót szerintem már nem fogsz kapni (működőt), az USB-C is elég ritka, átalakítóval persze menni fog bármelyik USB-s külső író. Mármint PC-n és Mac-en, iPhone-on természetesen nem.

2019. márc. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
USB-C csatlakozóval nem tudom elképzelni, hogy csak olvasó legyen. Aki 2019-ben még lemezekhez nyúl az írni is akar rájuk valszeg. Persze felütheted a TaoBao/Aliexpress és egyéb kínai oldalak bugyrait, de sokra ne számíts.
2019. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért akarna írni, ponthogy kiment a divatból, de azért olvasni még néha kéne, nem?
2019. márc. 3. 20:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Annyira olcsók az írók, hogy egyszerűen nincs értelme csak olvasót gyártani (írót sem nagyon).


Hogy néha szükség van-e DVD olvasásra? Felhasználó válogatja, én pl. 3-5 éve nem tettem ilyet. Pendrive-ot és SD kártyát sem dugtam a gépbe már évek óta, egyszerűen nincs rá semmi szükségem, de nyilván nem én vagyok az etalon júzer, másnak azért jül jöhet. Barátkozz meg a kb. 3.000 Ft-os íróval :-)

2019. márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!