Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Idén mennyire hiteles forrás...

Idén mennyire hiteles forrás az, hogy csökkenni fognak a memória és az SSD árak?

Figyelt kérdés

2019. márc. 5. 15:39
 1/4 MGéza ***** válasza:
100%
Valószínűleg hiteles. A ddr4 árak az elején azért szabadultak el, mert nagyon megnőtt a kereslet és a gyártókapacitás le volt maradva: Nem csak az AMD tért át ddr4 ramokra hanem a telefonok is nagy mennyiségben kezdték használni. Mostanra nagyjából utolérte a termelés az igényeket.
2019. márc. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden igaz valóban, pár memóriagyár épült Kínában ami az okostelefonoknak fogja majd kiszolgálni így némi erőforrást felszabadít majd, másrészt Samsung ismét konkurenciával állhat szemben és ismét lejjebb kell vinni az árakat.(nem véletlenül bukott be a legtöbb konkurens memóriachip gyártó cég)
2019. márc. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
44%
SSd biztosan olcsóbb lesz,már most olcsobb mint tavaj pl.
2019. márc. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pont azt halottam, hogy mivel a cégek befektetnek most az új technológiába, mint a DDR5, ezért csökentik a túltermelést, és majd megint drágábbak lesznek a dolgok. Jómagam nem nézem a piacot régóta, így nem tudom igazolni.
2019. márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!