Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Cooler Master MasterLiquid...

Cooler Master MasterLiquid Lite 120 2000rpm szeretném véleményeteket kérni, megéri-e a vásárlását?

Figyelt kérdés

I7 8700-s procit hűtenék vele.

A kis mérete miatt lenne nekem nagyon előnyös mivel elég kicsi gépházam van Cooler Master MasterBox Lite 3.1 személyében.



2019. márc. 15. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég gyenge minőség, és sokan is panaszkodnak rá. Ennyiért sokkal jobban jársz egy léghűtéssel ami nem is hangosabb de jobb. 158mm ig elfér neked. ALPENFÖHN MATTERHORN WHITE PROCESSZOR HŰTŐ pl sokkal jobb választás lenne. És be is fér a gépedbe.
2019. márc. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elősször is köszönöm a válaszod, utánanézés alapján tényleg sokkal jobb minden statisztikában az általad említett hűtő. Viszont szerintem nem férne el, mivel a mostani hűtőm paraméterei: Magasság: 145, Mélység: 145, Szélesség: 68.

A magassággal lenne problémám, mivel a mostani is gyakorlatilag egy 2 mm-re van a GTX1080-tól.

Az alaplapom az MSI B360M Pro-VDH.

De ha persze tévednék, akkor nyugodtan javíts ki :)

2019. márc. 15. 10:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Méret: 138 x 100 x 158 mm tehát elfog férni nem lesz vele gond.
2019. márc. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na, utána járás és méricskélés után, valóban be fog férni. A mélységétől tartottam, de aztán láttam, hogy nem kifele néz a ventilátor, hanem keresztbe, így igazad van mind méretben mind pedig teljesítmény alapján, így akkor őt fogom választani.


Nagyon szépen köszönöm a segítséged! Kellemes pihenést!

2019. márc. 15. 11:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincsmit, neked is.
2019. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!