Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Mi lenne észszerűbb? Jelenlegi gépet fejleszteni vagy teljesen áttérni konzolra?

Lassan kezdem unni azt, hogy 1-2 évente egy kisebb vagyont kell költeni a számítógépre, hogy az új játékok is problémamentesen fussanak. Ezért elgondolkodtam rajta, hogy amit jelenleg használok azt már nem piszkálnám ,és ami már nagyon új játék van azt megvenném Xbox One-ra. Eddig is volt konzolom,de nagyon nem használtam. A napokban viszont megvettem rá a BF V-öt és teljesen korrekt játékélményben volt részem, nem akadt, meg stabilabb volt az egész online része is.

Ellenben PC-n szagattások,fps droppok,vagy éppen néha meccs közepén fogta magát és kilépett a játék.

Mit gondoltok hülyeség? Vagy amennyit egy év alatt játékokra költök annak az árából PC-t is fellehetne turbózni?

Gépem:

i5 7500 proci

MSI b250 mortar alaplap

1x8gb ddr4 hyperx 2400mhz

Asus Rx 470 4gb 256bit VGA

márc. 15. 20:03  Privát üzenet  

A válaszok
kecske1205205 nevű felhasználó válasza:

A processzor rendben van, esetleg vehetnél még memóriát, a videokártyát pedig cseréld le egy 8gb rx 570re vagy térj át xboxra, végülis azon is tudsz akár billentyűzettel meg egérrel játszani

A válasz 24%-ban hasznosnak tűnik.
# 1/3Időpont márc. 15. 21:31 Privát üzenet
Na várj, ennek a PC-nek nem kellene, hogy gondot okozzon a játék, itt valami szoftveres hiba lesz. Hőmérsékletek milyenek? Legfrissebb driverek fent vannak? Windows mikor volt újratelepítve?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 15. 23:29 Privát üzenet
+8 GB RAM és legalább egy GTX1070 kellene neked. (Nekem most egy RX570-em van, és FullHD-ban sok játéknál már közepes beállításokkal sem tudja a fix 60 FPS-t, szóval nem igazán erős.)

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 15. 23:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Csak szerintem hülyeség egy játék miatt fejleszteni a számítógépet és kiadni rá majd 30. 000Ft-ot?
Videó kártya csere után minimális FPS növekedés tapasztalható.750Ti 2GB helyett, RX570 8GB. Konfiguráció: Intel Xeon E3-1225 v2,16GB DDR3 1600MHZ. Mi lehet a gond? Mit lenne...
Új gép vagy meglévőt fejleszteni? Vagy inkább konzol, esetleg várni az új konzolgenerációra?
Ér még valamit ez a hardver? Megéri fejleszteni?
Egy Ryzen 1600X et érdemes fejleszteni R7 1800X re?
Hogy lenne jobb fejleszteni a meglévő gépen?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!