Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet az oka, hogy a...

Jozsoo kérdése:

Mi lehet az oka, hogy a Martial USB formázóval nem tudom formázni a pendrájvomat, azt írja ki mindig, hogy"Device media is write-protected"?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az egyik pendrájvomat az egyik TV-m felimeri, a másik nem.Ez egy Kingston 16 GB ezköz.Azt olvastam a neten, hogy a Martial-lal való formázás segít a bajon, de nekem nem.Nem értem, hogy miért írja azt, hogy írásvédett az ezköz, mikor tudok rá írni, a PC-n is lejátszható, meg az egyik TV-n is, a másik meg fel sem ismeri.Megpróbáltam az állítólagos írásvédelmet eltávolítani Diskpart-tal is meg a regisztrációs kulcs átírásával is (0-ra) de nem változott semmi.Sikerült valakinek megoldani ezt a problémát valamivel?

2019. márc. 20. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a programnak lehet valami baja.

Próbáld meg a Windows-on belül formázni: NTFS, FAT32, exFAT, mindhárommal próbáld meg. FAT32-vel vigyázz, mert 4 gigánál nagyobb fájlokat nem tehetsz rá.

2019. márc. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ezeket már végig játszottam, de nem segített, ezért akartam a sokak által javasolt Martial-lal formázni, de nem sikerült.Mit lehet ezzel a renitens pendrájvval csinálni, hogy a másik TV-m is felismerje? Más pendrájvokkal nincs ilyen probléma.
2019. márc. 20. 18:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi! MARTIK, nem Martial!
2019. márc. 20. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!