Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2 éves Win rendszerre utólag...

2 éves Win rendszerre utólag gyári chipset drivert rakni-mi lehet ebből?

Figyelt kérdés

Van egy laptop, ami már kettő éves, win10 van rajta. Anno telepítéskor semmiféle gyártói drivert nem tettem fel amit a win10 magától megtalált az van fenn és slussz.

Hogy mit telepített (régi driver, generic driver ki tudja...)


Két éve használom, kismillió program fenn.

Ha most telepítem a gyártói chipset drivert akkor ebből mi lehet?

Nem kívánatos következmények?


2019. márc. 22. 11:35
 1/5 hypno ***** válasza:
Gondot elvben nem okozhat, sőt az a csoda, hogy stabilitási és egyéb problémák nélkül megúsztad ezt a két évet.
2019. márc. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"hogy stabilitási és egyéb problémák nélkül megúsztad ezt a két évet."


abszolút minden teljesen hibátlan. soha egyszer se volt semmi.


most hogy így belegondolok lehet fel se teszem minek. ha eddig ment minden akkor csak veszíthetek a dolgon, mert jobb nem lesz de rosszabb lehet.

2019. márc. 22. 11:41
 3/5 A kérdező kommentje:
aztán ki tudja lehet a win magától is uazt a whql drivert rakta fel amit én is tennék akkor meg minek
2019. márc. 22. 11:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd, én azt mondom, hogy a win10-nek nagyon jó az illesztőprogram kezelése. Ha nincs stabilitási gondod akkor felesleges manuálisan felrakni.

Egyedül a vga amit fel szoktam külön tenni, de azt sem mindig

2019. márc. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"win10-nek nagyon jó az illesztőprogram kezelése."


Elleben asztali gépen mit szívok hogy a hálókártya driverből felteszem a gyárit és mindig lecseréli egy idő után a win sajátra amely meg nem támogat green ethernet-et.....


és heti program hogy hálókártya driver vissza a gyári majd pár nap és újra ott figyel a win saját....

2019. márc. 22. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!