Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért (lehet) jobb egy Xbox...

Miért (lehet) jobb egy Xbox ONE kontroller mint egy 360-as PChez?

Figyelt kérdés
Eddig maximum kölcsönbe volt kontroller itthon, több kiadó játékáruházát is használom, akár 12 éves játékoktól idei indie címekig mindent játszok. Konzol emulátorokat is megnézném majd. Szoftveresen nem sok különbséget várok a két eszköz között, de ha a tapasztalaitok alapján valamelyik platform/engine több bütykölést igényel az egyikkel kérlek jelezzétek.

2019. márc. 22. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen jobban támogatott már most a one, nem beszélve a még megjelenő játékokról.


Én ha tehetném, One-t vennék. Mostani játékoknál is láttam már hogy csak One-t támogatnak.

2019. márc. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 360 kontrollerem van és tökéletesen működik minden játéknál. Windows 10 automatikusan feltelepíti a drivert is, és mivel ugyanaz a kiosztása mint a one-nak ezért minden játék támogatja. (Legalábbis és sose futottam bele olyan játékba ami nem támogatná.) A különbség nem is itt van hanem a kapcsolódásba, a one Bluetooth alapú, a 360 pedig saját fejlesztésű. Ezért ha nem csak 1 gépen akarod használni, hanem mondjuk egy másikon, akkor vinned kell a vevőt is. Ha a gépedbe van Bluetooth akkor lehet jobban jársz a one-al, viszont ha nincs akkor 360, mert ehhez kapsz vevőt. Nem kell külön megvenni.
2019. márc. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Xbox One S verziós kontrollerek sokkal kényelmesebbek. Használtam 360ast is vagy 10 évig, de az One sokkal jobb.
2019. márc. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!