Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a probléme? Akadozik a...

Mi a probléme? Akadozik a játék a driver miatt!

Figyelt kérdés

Szóval! Dead Islandozni szeretnék a tesómmal CO-OP módban.

Azzal a résszel minden rendben is van. A gond viszont az, hogy nem fut jól egyikünknek sem...

Kicsit bugos is. 200+ FPS van és ilyen nagyobb akadásokat csinál... Mondhatnátok, hogy akkor VSNCY és akkor fix 60, de nem...

Ha sikerül is belőni akkor az a 60 is pl ha futunk furán akad... Egy játékos módban is...

Régebben mikor ez volt a baja akkor visszatettem egy régebbi drivert és megoldotta! Azonban ez olyan régen volt, hogy már túl régi drivert kellene visszatenni...

Próbáltam az Adrenalinban állítani PL a Vszinkron-t mindig be, vagy a megcélzott képkocka szám max 60-at, de az akadáson ez sem segített...

Tehát akkor mégegyszer! Meg van hozzá a gépigény, többszöröse is, de a drivereink miatt akad...

Mindkettőnél ugyanaz a Windows 10 és az Adrenalin verzió is!


Vannak neten mindenféle írások, de sajnos angolul és nem értjük mit írnak! Valaki segítsen nekünk kérem játszani!



2019. márc. 23. 23:37
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]

Például itt ez a videó! Sajnos ez Windows 7... “Microsutter lag” ami nekünk van?

2019. márc. 23. 23:41
 2/7 anonim ***** válasza:
eredeti a játék?
2019. márc. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A géped alkalmas rá, hogy jól fusson a játék?
2019. márc. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Leírtam, hogy igen alkalmas! Mind a kettő!


Nekem Steames tesomnak nem, de látjuk egymást és lehet csatlakozni is, csak ez az “akadás” van akkor is ha singleplayer megy!

2019. márc. 24. 03:36
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]

Na pontosan így akad mint neki! Akkor ugynézem ez a microsutter lag jelenség... Ma is tanultam valamit... :D

Holnap neki állok bütykölni.


Amugy visszagondolva, hogy mehetne több mint 200FPS-el, sőt van mikor 500 is van xD egy játék úgy, hogy nem lenne alkalmas a gép rá, kedves #3? :P

2019. márc. 24. 03:51
 6/7 anonim ***** válasza:
2019. márc. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem segített semmi!

Letöltöttem a Dead Island Helpert, ott állítottam mindent...

Még az Adrenalint is frissítettem a legújabb bétára...

Sajnos semmi nem segített, de azért sem fogom vissza tenni a régebbi dirvert! Inkább letöröltem a 3.14csába ezt a kakát!

2019. márc. 24. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!