Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van valakinek személyes...

Van valakinek személyes tapasztalata ezzel a nyomtatóval? Mennyire éri meg?

Figyelt kérdés

Olyan multifunkciós lézernyomtatót keresek ami tud 2 oldalasan fénymásolni. Fontos lenne hogy a felső automata lapadagoló tudjon 2 oldalasan szkennelni és fénymásolni. Színes nyomtató kellene, leginkább dokumentumok, színes grafikonok/szövegek nyomtatására használnám, egy héten ilyen 10-20 oldalt nyomtatnék vele átlagosan. Nem használnám folyamatosan azaz lenne olyan hogy hetekig sokat (3-4 oldalt) nyomtatok vele akár napi szinten, de lenne olyan is amikor hónapokig nem kapcsolnám be ezért fontos hogy lézernyomtató legyen. A keret max ilyen 90-100 ezer körül lenne. Az utángyártott tonereket jobban preferálom mert olcsóbbak.


Ezek alapján ezt a nyomtatót néztem ki ( [link] A kérdésem az lenne hogy van-e valakinek valamilyen személyes tapasztalata ezzel a nyomtatóval, mennyire megbízható és mennyire éri meg az árát?


Előre is köszönöm!



2019. márc. 25. 06:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jó a link
2019. márc. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hoppá bocsi

[link]

2019. márc. 25. 07:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez egy korrekt kis nyomtató, én üzleti szinten sem csalódtam még az ilyen kis canon nyomtatókban.

Ezek már viszonylag gondozásmentes nyomtatók, ami azt jelenti, hogy nem igényel folyamatos szervizelést, ha meg elkopik egy szeparátor vagy egy felkapó görgő azt te magad is tudod cserélni.

2019. márc. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tűnik rossznak, főleg ennyiért. Habár lézerből a HP és a Samsung valamivel jobb, mint a Canon.
2019. márc. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A HP kellékanyagai elég drágák, főleg az eredeti
2019. márc. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!