Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes és megéri összeszerelt...

Érdemes és megéri összeszerelt gépet venni neten? Vannak ennek hátrányai?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek a gépépítéshez, viszont eddig is és ezután is pc-n szeretnék (főleg játszani). Az előző pc-m ami mára már kiöregedett, egy informatikus ismerősöm rakta össze, a kívánt árkategóriában, viszont ő már nem foglalkozik ilyenekkel, tehát most emagról vagy alzáról tervezek venni gamer pc-t, viszont mennyire éri ott vásárolni, milyen negatív tényezők jöhetnek számításba?
2019. márc. 27. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Emag vagy az Alza-n látot gépet ragd össze pcx.hu oldalon és rájössz mekkora a lehúzás.
2019. márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
u köszi a tippet :)
2019. márc. 27. 13:38
 3/4 A kérdező kommentje:
kicsit szkeptikus voltam azzal szemben amit írtál ezért azokat amiket kinéztem volna magamnak, összerakta a pcx-en és valóban a legtöbb esetben hasonló vagy inkább annál jobb árat kaptam, szóval köszi a tippet :)
2019. márc. 27. 13:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!!!!

HA kell segítség írj privátban, ezzel foglalkozom.

HA jó áron akarsz jó gépet, akkor az előre összeszerelteket nagyjuk, mert azokat abból az alkatrészekből rakják össze amit alkatrészként nem visznek, nem tudnak eladni.

2019. márc. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!