Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Webkamera képét meg lehet fordítani?

Egy jótékonysági kampányhoz képet kéne készítenem egy feltartott papírlappal. Laptop kamerájával szeretném elkészíteni a felvételt.

A gondom az, hogy az írás tükrözve látszik és így nem jó.

Lehet ezen változtatni? Valamilyen programmal?

Köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: kamera, tükrözés

ápr. 2. 18:27  Privát üzenet  

A válaszok

Ha élő felvétel: Open Broadcaster?

[link]

elvileg van benne tükrözési lehetőség:

[link]

Ha csak állókép: akkor bármilyen jobbacska képszerkesztő program - például az ingyenes Gimp:

[link]

is jó lehet:

[link]

Rögzített video?

Arra ott az Avidemux:

[link]

abban van horizontal flip (bal-jobb csere) effektus.

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 2. 19:08 Privát üzenet
CspCsj nevű felhasználó válasza:

Még a Windows beépített Paint-je is tud ilyet:

Forgatás > Vízszintes tükrözés

A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 2. 21:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan tudom egy webkamera képét egy 30 méterrel távolabb lévő laptophoz továbbítani?
Vettem egy Logitech c525 webkamerát, le töltöttem hozzá a softwert is minden renben van érzékeli a kamerát világit rajta a led is viszont mikor belépek a softwerbe a videó...
Akciókamerát nem ismeri fel a gép, miért? (nem Gopro, és nem sjcamm) egy névtelen de másoknál jó néztem neten
Beépített webkamerával rendelkező PC-monitort szeretnék venni, de nem találok. Ha létezik ilyen, vajon hol szerezhető be?
Hogyan kell telepíteni webkamerát?
Hogy lehet két különböző típusú webkamerát egyidőben működésre bírni win7 alatt?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!