Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gaming billentyűzeten milyen...

Gaming billentyűzeten milyen gépelni?

Figyelt kérdés
Vennék egy billentyűzetet (a régi tönkre ment), és erősen vacillálok. Nagyon sokat gépelek, ez a munkám, ugyanakkor néha játszok is, de inkább hobbigamer vagyok. Van egy R9 290x-es videokártyám, s egy ehhez igazított konfiguráció, tehát egy tűrhető minősítésű rendszerem, ezért szeretnék hozzá egy régebbi típusú, de megbízható gaming billentyűzetet – Logitech G510, G19, G15 van képben. A kérdésem az, hogy mennyivel nehezebb, másabb ezeken gépelni? Naponta 3-4 órán át nagyjából szövegeket írok, ezért érdekelne.

2019. ápr. 4. 10:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Továbbá az érdekelne még, hogy a Logitech G billentyűzet makróit be lehet-e programozni hétköznapi használatra is? Úgy értem, programok indítására, ilyesmire. Tudtommal van, amelyik többfajta profilt/üzemmódot is elment.
2019. ápr. 4. 10:39
 2/2 anonim ***** válasza:

Tehát ilyen 30k körül? Milyen kiosztásban(ANSI/ISO)? A RomerG-ről sok jót nem hallottam még és mondjuk személyes tapasztalatom sem túl jó vele. Van lehetőséged kipróbálni valahol valamit személyesen? Pl egy MediaMarkt-ban.


Cherry Blue vagy Brown-t nézz szerintem, azokon jó gépelni. Esetleg a Cherry Black kapcsoló is jó lehet, azt picit nehezebben lehet lenyomni.


De, ha nem fontos a "gamer" billentyűzet, aminek a hivatalos neve a 'Mechanikus', akkor használt piacról be tudsz szerezni esetleg egy IBM Model M-et, amit én is használok. Egyrészt ez a világ legjobb billentyűzete -tanúsíthatom, másrészt gépelni ezen a legjobb. Persze mindenkinek vannak egyéni preferációi.

2019. ápr. 5. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!