Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplapi videokártyát pcis...

Bekj kérdése:

Alaplapi videokártyát pcis kártyára hogy tudom cserélni?

Figyelt kérdés
Régebbi Gigabyte kártyám van, I5 processzorral és most veszek külön kártyát. Nem tudom, hogy lássak neki, mert ha nem lesz kép, már megkérdezni sem tudom mivel.

2019. ápr. 4. 11:21
 1/7 MGéza ***** válasza:
100%
Az hogy Gigabyte, kb semmit sem mond. Nyilván pcie(az i5 procikhoz készült alaplapok már csak azt támogatják), de hogy azon belül micsoda, AMD, Nvidia, milyen széria, az lenne érdekesebb. Kikapcsolod, áramtalanítod a gépet, kiveszed a régit, beteszed a helyére az újrat, csatlakozókat, beleértve a pcie tápcsatit is ha kell, rádugod. Újraindítod, ha szükséges gyártói honlapról leszeded hozzá a drivereket, telepíted és készen is vagy.
2019. ápr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kártya berak, monitor átdug az újba, nem kell a dráma.
2019. ápr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért remélem levegőt magadtól is tudsz venni
2019. ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dongaben ***** válasza:
100%
Ha máshol nem, a YouTube-n biztosan találsz erről videót. Nézd meg, töltsd le a kártya gyártó honlapjáról az Op. rendszeredhez illő legfrissebb drivert.
2019. ápr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen i5 prociról van szó? Tápegységed milyen? Mihez kell a kártya és mennyi pénzed van, használt szóba jöhet-e?
2019. ápr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. intel i5 proci van benne, amiben van integrált vga. Az új kártyát már kiválaszottam, s talán ma meg is rendelem, csak féltem tőle, hogy a külön kártya meg az alaplapi összeakad.
2019. ápr. 5. 11:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Elárulod a procid PONTOS típusát és azt, hogy milyet választottál? Nem szeretném, ha rossz döntést hoznál (pl. egy GTX 1050 Ti-al)
2019. ápr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!