Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a gépekről? Épp gép vásárlás előtt állok ezeket nézegettem ( ennyim lenne kezdésnek kesőbb venni akarok bele egy kartyat amelyikbe nincs)

Figyelt kérdés
[link] , [link] , [link] , [link] ,

2019. ápr. 4. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk mire használnád, a videókártya bővítésből arra következtetek hogy játszani szeretnél rajtuk. Ezek gyengusz irodai gépek. Arra jók hogy Jolika a számlázáson exceltáblákat töltögessen ki vele.
2019. ápr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
en csak az m81 et néztem meg de azt olvastam meg lattam videoba hogy egy jo kartyaval jatszani is lehet vele
2019. ápr. 4. 13:34
 3/10 anonim ***** válasza:

Kicsit bővebben:

A 2.-3. generációs i5-ök amik benne vannak, elavultak már eléggé manapság. A 4GB ram ami bennük van kb belépő szint mai számítóképbe. Az integrált GPU-k no comment, valamint a HDD-k is elég füttyfürüttyök mindegyikbe, manapság mér az 1TB alap.

2019. ápr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azért nezegettem ezeket mert ami nekem van ezek ahhoz kepest mar fulos gep nekem meg egy regi del 755 ös öm van e6550 es procival 4gb rammal és 210 video kartyaval azért gondoltam ezekközül valamelyiket amelyik hatha jobb es max kesobb veszek bele egy video kartyat
2019. ápr. 4. 13:36
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze minden viszonyítás kérdése.

De hiába teszel majd bele egy jobb vidikarit, ezek akkor is elavult gépek lesznek. Lehet alacsony beálíltásokon el lehet majd rajtuk játszogatni nem a legfullosabb játékokkal, de csodát nem kell várni.

2019. ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

azt neztem hogy a m81 esbe gtx 1050 is bele megy es azzal mar ugy lattam eleg jol megy egy gta 5

pl

2019. ápr. 4. 13:39
 7/10 A kérdező kommentje:
+ en ilyeneken akarok jo grafikan jatszani mint az ets2 fullon vagy esetleg gta 5 fullon meg ilyesmi gépek esteleg egy bf4 vagy egy forza horizon minimum grafikán ennyi igényem lenne csak
2019. ápr. 4. 13:41
 8/10 anonim ***** válasza:

"azt neztem hogy a m81 esbe gtx 1050 is bele megy es azzal mar ugy lattam eleg jol megy egy gta 5"


Cseszheted, mert a GTA V ajánlott gépigényébe újabb generációs cpu-t vár és dupla ennyi ramot. Felejtsd el hogy ezen a gépen jobb vidikarival fullon fogsz GTA V-öt játszani, mert a CPU meg a RAM úgy vissza fogja fogni hogy csak na.

2019. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ramot meg venni akarok ebbe a gépbe
2019. ápr. 4. 13:48
 10/10 Dongaben ***** válasza:
Ha ragaszkodsz ehhez, akkor inkább a "hardverapro"-n nézelődj. Jobb gépet kapsz ennyiért...
2019. ápr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!