Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik gépet vegyem? 40 ezer...

Melyik gépet vegyem? 40 ezer a keret jelenleg mert a mostani gépem egy régi core2-es és ahelyett akaro egyet venni 40 ezer a keret később akarok venni bele vidi karit és ramot de mielőtt az lenne nem a legujab jatekokra kell hogy full grafon menjen.

Figyelt kérdés
[link] , [link] , [link]

2019. ápr. 4. 14:04
 1/5 Szecessziós Vájling ***** válasza:
A HP-t vagy a Lenovot. Ahhoz a Hyundaihoz soha az életben nem fogsz Spectre/Meltdown BIOS javítást beszerezni.
2019. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hp-t azt nem tudom mennyire éri meg mert hp ről halotam mar jot is de rosszat is
2019. ápr. 4. 14:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

processzor miatt az első, de fekvő házba sokkal nehezebb videokártyát rakni, mert általában low profile kell, ezért a 2. jobb választás, még akkor is ha gyengébb a proci.

vagy nézel mást hardver aprón

[link]

bár az fx prociért nem vagyok oda, van benne gtx 660, ami messze veri akármelyik IGP-t az általad írtakból.

2019. ápr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az összesben integrált Intel IGP van, abból is 7-8 éves darabok, ezzel maximum 15 éves játékok fognak menni kimaxolva.


Egyébként a Lenovo és a Hyundai a méret okán könnyebben bővíthető videokártyával. Azt is tudni kellene, milyen tápok vannak bennük, mert ilyenekbe előszeretettel tesznek 230-250W-os darabokat, ami szintén nagyon leszűkíti a választható kártyák számát.


Ami megint csak szűk keresztmetszet lehet, hogy egyáltalán mennyi teljesítményt tud leadni maga a PCI-e sín. Az sem szokatlan, ha lemegy 50W alá a szabványos 75W-ról és akkor már helyből csak holmi GT1030 szintű kártyák jöhetnek szóba.

2019. ápr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minek kellett újra kiírni a kérdést?
2019. ápr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!