Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kriptovaluta bányászatnál...

Kriptovaluta bányászatnál számít az internetkapcsolat erőssége?

Figyelt kérdés
Mekkora adatforgalom keletkezik egy bányászásnál? A megbízhatóságon kívül szükséges egyéb dolog, vagy elég egy átlagos szintű internetkapcsolat?

2019. ápr. 7. 08:19
 1/5 Derwer ***** válasza:

Internet kapcsolat nem számít.

De mivel ezt nem tudtad, biztos rendesen át gondoltad ezt a bányászás dolgot ?

2019. ápr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazad van, nem gondoltam át rendesen, ezért is kérdezem, mert nem tudtam.

Tehát, ha jól értem egy internet előfizetéssel elvileg bármennyi gépet lehet üzemeltetni, csak az áramellátásról kell gondoskodnom, ami olcsón megoldható egy napelemmel a háztetőn.

2019. ápr. 7. 12:36
 3/5 Derwer ***** válasza:

Egyrészről igen, mégha nem is bármennyi az a szám.

Másrészről, erről nem ártana kicsit részletesebben tájékozódnod, hogy mi mennyibe kerül....


Pl azzal a kockázattal mit kezdesz, hogy most épp 5000USD fölött van a bitcoin, de egy bő hónapja 20-30%kal ért kevesebbet, egy éve meg kétszer ennyit, előtte egy félévvel meg négyszer ennyit?


Egy év múlva lehet ismét 20.000et fog érni, de sanszosabb, hogy csak egy ezrest.

2019. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az eddigi statisztikák szerint a bányászás nehézsége arányos a kriptovaluták értékével, tehát az árfolyamtól gyakorlatilag független a várható haszon
2019. ápr. 7. 15:37
 5/5 Derwer ***** válasza:

Az elmúlt másfélévben is csak egyre nehezebb újabb bitcoint találni, cserébe kb negyedét éri... (20k->5k)

De te dolgod, nem az enyém.

2019. ápr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!