Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 10 ezer forint körül melyik a...

10 ezer forint körül melyik a legjobb hangkártya?

Figyelt kérdés
Gitár gyakorláshoz (pl: amplitubeal), felvételhez, MIDI billentyűzet felvételéhez, és mikrofonhoz kellene. Ha lehet USB-s legyen, a csatlakozás végett.

2019. ápr. 14. 01:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Ajjaj.

Ha egyszerre két bemenet, USB, és hagyományos MIDI is kell, akkor inkább 30000 körül keresgélj - például:

[link]

2019. ápr. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10k ért amit lehet venni nem jobb mint az alaplapi általában, főleg az újabb lapoknál.
2019. ápr. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Valószínűleg rosszul fogalmaztam. Az USB nem a hangkártyán kell hogy legyen, hanem a laptopba azzal tudjam csatlakoztatni (ehhez a részhez szinte semennyit sem értek). Meg ugye virtuális effektekkel, erősítőmodellekkel tudjak gyakorolni. Meg ha úgy van mivel érdekelnek a stúdiómunkák, tudjak MIDI- felvenni meg gitárszólamot. És már akkor ének sávot is, meg a mikrofonnal ha lehet tudjak beszédsávot is rögzíteni.
2019. ápr. 14. 12:39
 4/7 A kérdező kommentje:
Én a focusrite solo-ját néztem használtan úgy 25-ért lehet már kapni. Addig talán el tudnám tolni a keretet. VAgy ha esetleg tudtok jobbat ajánlani.
2019. ápr. 14. 12:40
 5/7 A kérdező kommentje:
"10k ért amit lehet venni nem jobb mint az alaplapi általában, főleg az újabb lapoknál." Most a laptopot amit használok, azzal kipróbáltam azt Amplitube 4-et, és szörnyű hanggal, 4-5 mp késéssel játszotta le. Ennél egy 10K-s mennyivel lenne jobb, és mondjuk a Solo?
2019. ápr. 14. 12:45
 6/7 anonim ***** válasza:

#3: Mivel topiknyitó hozzászólásodban "MIDI billentyűzet felvételéhez" kerestél eszközt, feltételeztem, hogy "hagyományos MIDI"-bemenetre

[link]

lenne szükséged.


De ha erről le tudsz mondani, akkor egy olyan külső, USB-s hangkártya kell, aminek van mikrofonbemenete meg hangszerbemenete, és ezeket egyszerre tudja kezelni.


Ha tudsz rá egy kicsit többet szánni - de azért jó minőségűt (24 bit bitmélység, 192 kHz mintavételezési frekvencia) akarsz - akkor ott van 23000-ért a Behringer UMC202HD:

[link]

2019. ápr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez tényleg kevés egy jó interfeszhez, maximum egy átalakító jönne ki belőle


[link]


Ha van rá pénzed, inkább külső hangkártyát vegyél


[link]


[link]


[link]

2020. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!