Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudom, hogy a processzo...

Honnan tudom, hogy a processzorhoz választott videokártya jó-e?

Figyelt kérdés

Azaz képes-e kihajtani, vagy is hogy nem lesz bottleneck?

Egy intel i7 4790-nek mi az az nvidia videokártya amit kitud normálisan hajtani?



2019. ápr. 14. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Youtube, bottleneck calculator
2019. ápr. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bottleneck kalkulátoron nem tudok kiigazodni, nem értem.
2019. ápr. 15. 01:54
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
A calculator féceszt sem ér. Az a proci bőven jó még, és egy darabig az is lesz. Kérdés, milyen felbontáson akarsz játszani.
2019. ápr. 15. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MGéza ***** válasza:
82%
Egyetértek a második válaszolóval. Hiába mondom, kihajtás nincs, az adott vga és proc elegendő a játszani kívánt játéknak vagy sem, olyan viszont van. i7-4790 még egy jó darabig bőven elég lesz minden játéknak, nincs min aggódni. Ellenben a gpu igény sokkal jobban növekszik, főleg magasabb felbontáson és jobb, kifinomultabb grafikai beállítások mellett. Szóval 4k monitor esetén akár RTX 2080 is mehet mellé nyugodtan, egy kis cpu limittől nem lesz baja a kártyának, meg semmi másnak, legfeljebb hatékonyabb hűtő kell, ennyi az egész.
2019. ápr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Full HD-ra szerintem egy RTX2060 még úgy ahogy elmegy mellé, 4K-ra viszont jelenleg bármi.
2019. ápr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!