Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok ajánlani jó billentyű...

Tudnátok ajánlani jó billentyűzetet?

Figyelt kérdés

Nem szabtam ki felső határt az árnak. Inkább csak az hogy ne 5 millió forintos legyen, ami 2 nap után tönkremegy.


Szóval az igényeim: Nem játékra kellene, hanem irodába, ahol szinte megállás nélkül írni kell. A billentyűket ne kelljen többször leütni, mert sajnos drágább billentyűzeteknél is találkoztam olyannal hogy akár már a kibontás után is többször vagy erősebben kellett lenyomni néhány billentyűt, mint a többit. Lehetőleg minél letisztultabb legyen és ne ezek az agyondizájnolt cuccok amiket a "gamerek" számára készítenek. Minél hosszabb távon működjön. Legalább 3 évig ilyen masszív használat mellett.


Előny ha világít.



2019. ápr. 16. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik Tesoro mechanikus billentyűzet, viszont a mechanikus billek könnyen koszolódnak, szóval a közelébe ne vigyél kaját, illetve ha az iroda is általában porosabb, akkor marad a membrános.
2019. ápr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia! Én Rapoot használok. Letisztult dizájn, lapos billentyűk, jól össze van pakolva, mondjuk az ára már nem számít alsó kategóriásnak, de megtérül használat közben.(általában vezeték nélküliek)
2019. ápr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez szerintem egész jó választás:

[link]

Bár nincs háttérvilágítása, ha fontos(mondjuk itt a billentyűzet kiosztás US):

[link]

2019. ápr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlatokat. Igen elég poros hely. Sajnos volt egy jó membrános billentyűzetem, de az megadta magát és már nem gyártják.
2019. ápr. 16. 17:17
 5/7 anonim válasza:
Akkor vagy red vagy brown switchest ajánlok, de ha szereted azt ha kattog akkor blue
2019. ápr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hermes p1,p3
2019. ápr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*p2
2019. ápr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!