Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nemrég vettem a laptopomhoz...

Nemrég vettem a laptopomhoz egy vezeték nélküli egeret. Miért nem működik asztali gépen?

Figyelt kérdés
A laptopomon win10 oprendszer van. Azon működik kifogástalanul. De asztali gépen, amin win7 van, azon akadozik. pontosabban ugrál. Elmozdítom, akkor normálisan megy. De pl pár másodperc múlva egy nagyot ugrik. Nem tudom másképp megfogalmazni. Az elmozdítás irányába megugrik hirtelen 4-5 centit. Mitől lehet? Hogy lehet megoldani ezt a problémát? Elméletileg nincs baja az egérnek, mert laptopon nem csinál ilyet.
2019. ápr. 17. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami zavarja a rádiójelet. Lehet maga a gép generál túl sok gépzajt, vagy árnyékolt helyen van a vevő és egyszerűen nem hallja az egeret.
2019. ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja, ha a laptopon kifogástalan akkor csak ez lehet a gond. Egy USB hoszabbítóval megpróbálkoznék. Nem kell hosszú, csak hogy mégis távolabb essen a géptől.
2019. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2019. ápr. 17. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!