Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A nagyon sok gombos gamer...

A nagyon sok gombos gamer egereknek van valami hátrányuk? Előbb utóbb nem fordul a visszájára vagy nem lesz felesleges a sok gomb? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Pl. több mint 6 vagy 7 gombos egerek. Razernek van egy például aminek 12 gomb van csak az oldalán. De van a Razernek egy 6 oldalgombosa is.
2019. ápr. 19. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy baromság, egyrészt nem tudod melyik gomb melyik, másrészt véletlen is lehet őket nyomkodni.
2019. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondod elég az amelyinek kb 2 gombja van oldalt, plusz 1 vagy 2 programozható DPI gomb?
2019. ápr. 19. 21:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok a hívük mert szinte mindegyik az ergonómiának árt, de nagyon furán gondolkodtok.


"Előbb utóbb nem fordul a visszájára "

Te sem tudod mire gondolsz itt.


"nem lesz felesleges a sok gomb?"

Akkor mivan? az nem okoz hátrányt ha már nem kell nyomkodnod őket.


"egyrészt nem tudod melyik gomb melyik" ezt komolyan gondoltad? már a 10 éves gyerekek is vakon gépelnek, valamivel azért több gomb van egy billentyűzeten.



Az említett razer naga egér MMO-khoz van kitalálva, de ennyi erővel már inkább a tartarus jó hozzájuk.

Annál kevesebb gombosak esetleg MOBA és RTS játékokhoz, vagy ha szeretsz makrókat írni akkor ahhoz jók.

2019. ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs szükséged rá, max nem osztassz ki a szokásos jobb, bal, görgőn kívül másra semmit és akkor sem történik semmi, ha véletlenül benyomsz mást. Egy időben gondolkoztam rajta én is, de pár játék kedvéért úgy döntöttem nem éri meg nekem.
2019. ápr. 20. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!