Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 120 GB SSD,1 TB HDD-vel jó?

120 GB SSD,1 TB HDD-vel jó?

Figyelt kérdés
ti mit ajánlotok, vagy jó ez így?

2019. ápr. 21. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, én is majdnem így használom csak sok cuccom miatt 2 TB hdd vel, 120gb ssd tökéletesen elég a rendszernek meg a progiknak.
2019. ápr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Rendben van.

Nyilván ha több tárhelyre van igény akkor lehet még később bővíteni HDD-vel.

Bár SSD-nek inkább vennék 240GB-ost, nem kerül sokkal többe de arra később nincs gond.

2019. ápr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is Kingstone a400 van 240 Gb. Nekem már most teli a fele mert rápakoltam pár játékot is. Én személy szerint 240-es SSD-t ajánlanék. De ha csak netre használod meg filmezésre az bőven elég. Bár lehet 1-2 éven belül szűkös lesz.
2019. ápr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a rendszer van rajta, meg 15-20 kisebb program (VLC, Firefox, stb...) 1-2 nagyobbal (Office), akkor untig elég. Sőt, két rendszer is ráférhet így. Ha viszont játékokat is tennél rá, akkor nagyon kevéssé tud válni nagyon hamar.
2019. ápr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha játékokat is teszünk rá, akkor nincs elég nagy SSD, mert akkor a 240 is kevés. Nem kell vele nagyobbat vetetni, mert gondolom a 12-as SSD már adott. Ha nincs rajta játék csak az oprendszer meg a hozzá tartozó segédprogramok, akkor bőven elég 100GB rendszernek.
2019. ápr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha PUBG-zni akarsz akkor inkább 240gb de ha netezésre akkor perfect
2019. ápr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Anélkül hogy ismernélek nehéz erre válaszolni, de az átlag embernek ez az ideális és költséghatékony megoldás. Az alap programok és az op. rendszer kényelmesen elfér rajta, de mondjuk egy játék indító kliensnek(Steam) már átteném a HDD-re a letöltési mappáját, és csak magát az indítot tenném az SSDre.

Ha olyan online játékkal játszol, ahol HDDről kényelmetlennek érzed a betöltési időt, akkor esetleg ugord meg a 240 GB-ot. Számomra vannak olyan címek, ahol pár másodpercen múlhat több "munkája".


Személy szerint 1 Terás M.2-es csatlakozós SDD alá nem adnám, ha most építenék magamnak gépet. HDD-ből külsőt vennék, időszakos biztonsági mentéseknek. Ezt a setupot nehezen tudom ajánlani egy ismeretlennek ezen a honlapon, de gondoltam leírom a számomra ideális megoldást is.

2019. ápr. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!