Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenne egy nagy problémám van...

Kozma György kérdése:

Lenne egy nagy problémám van hogy vettem + 2*8gb ramot igy most 32 lenne be is szereltem de azóta nem indul el a gép mi lehet vele?

Figyelt kérdés

próbáltam kivenni és csak 1 ram modullal de vagy 10 es hiba kod vagy C5 öt ir ki ha bent van mind a 4 akkor csak a 10 et irja



mi a fene az a C5 és a 10 es kod semmi értelmeset nem találtam a neten



2019. ápr. 24. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen alaplapod van?
2019. ápr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
asrock fatal1ty 990fx professional +FX-9590 2*8gb hyperx black és 2*8gb hyperx red ram 1866
2019. ápr. 24. 21:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Keress rá az alaplap leírásában, hogy mit jelentenek a hibakódok, de először a nagyon primitív dolgokkal kezdeném: rakd be újra a RAMot, tisztítsd meg a foglalatot, csereberélj, etc...
2019. ápr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

tegnap egy alapos mosást csináltam rajta most szárad

makd délután fogom megnézni hogy jó e ha ugy ezek a kodok fogadnak akkor nemtom mi a baja


a kodok

05: OEM initialization before microcode loading

05: microcode loading

CE: ilyen nincs de mégis kiirja

10: PEI core is started


ha 2 vagy 3 van benne

54: Unspecifi ed memory initialization error

2019. ápr. 25. 06:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Alapos mosást? Wtf. Remélem nem szó szerint kell érteni...
2019. ápr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gábor_79 ***** válasza:
Talán a két különböző típusú memóriának, nem azonosak az időzítései.
2019. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a mosás szó szerint értendő ioncserélt vizben atmostam fogkefével alapossan megszáritottam de sajnsos nem oldódott meg uhyan az a baja a ramoknak nincs bajuk mert öcsém gépében gond nélkül mennek
2019. ápr. 25. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!