Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hadver bővítés jó lesz hozzá?

Hadver bővítés jó lesz hozzá?

Figyelt kérdés

Én is értek hozzá de biztos ami biztos alapon írom ki inkább a kérdést hogy ne hogy mellé fogjak ilyen összegnél már.


Alaplapom: gigabyte b150m-ds3h ddr3 link: [link]


Amit venni akarok bele:


VGA:MSI AMD RADEON RX 590 ARMOR 8G OC 8GB GDDR5 VIDEOKÁRTYA link: [link]


Processzor:INTEL PENTIUM G4560 BX80677G4560 PROCESSZOR link: [link]


Tápegység:FSP 600W HYPER 600 TÁPEGYSÉG link: [link]


Igazából a tápegységnél bizonytalan vagyok mivel msot egy noname 450-es tápom van.Ugye a tápok mérete nem egyforma de hát álló gépházam van akkor mindnek jónak kell bele lenni nem ? (mert belefér) de lehet én vagyok a hülye.

Ez így összesen 135.000ft lesz kiszállítással

Köszönöm a help-et



2019. ápr. 25. 19:35
 1/9 hypno ***** válasza:

Az ATX tápok szabványos méretűek. Biztos hogy jó lesz.

Bár ehhez a konfighoz egy 500W-os is elég. Sőt.


Meg a többi is kompatibilis egymással.

2019. ápr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudomásom szerint az rx 590 elég sokat zabál egyik ismerősöm azt mondta nem lesz neki elég a 500 as táp mert az 500-as táp csak 400 watt-ot tud le adni
2019. ápr. 25. 19:50
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

[link]


Mért vennél RX 590-t ha van GTX 1660 ugyan ennyiért, majdnem fele akkora fogyasztással

2019. ápr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan veheti az RX590-et. +2gb vram ugyanannyi pénzért még jól jöhet. Fogyasztásban 100W a különbség a 1660 javára de szerintem manapság a fogyasztás egy normális táp esetében nem mérvadó szempont...
2019. ápr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

500W-os JÓ minőségű táp bőven elegendő, szinte bármilyen NORMÁLIS konfighoz (tehát nem a mindenféle leddel, meg egyéb baromsággal telepakolt "gémer" gépekhez").


Amiket ajánlok:

ha mindenképp 600W fölöttit szeretnél:

[link]

[link]


500W körüli:

[link]

[link]

[link]

2019. ápr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindegyik ATX szabványú táp jó lesz bele.


(Hangos az MSI OC Armor. Kövezzetek meg, de én is 1660-at vennék. Kevesebbet kajál, sok játékban jobban teljesít, ami meg megzabálná a 8giga VRAM-ot, oda már maga a kártya is kevés lesz, főleg ezzel a procival.

Volt egy AORUS RX580-am, ami rémálom volt egy 1060-hoz képest. A plusz 2giga vram játékok alatt szinte észrevehetetlen. Tudom nem ez volt a fő kérdés, de tegyük tisztába a dolgokat.)

2019. ápr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem eddig sosem volt gondom AMD kártyákkal. Az, hogy kifogsz egy széria hibás darabot, megesik. Az, hogy a lehető legolcsóbbat, noname-t veszel, az a saját döntésed.

A 1660 sok játékban teljesít egy kevéssel jobban, mint az rx590, de ez főleg a játékok rossz optimalizálása, illetve nvidiával való cooperálása miatt van. Ettől függetlenül mindkettő kártya teljesen elegendő, mindkettő jó választás, én az rx 590-et vinném, mert hosszabb távon jobb befektetés.

"Csak, hogy tegyük tisztába a dolgokat.".

2019. ápr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hosszabb távon jobb befektetés?

Rendben ;)

2019. ápr. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Hangos az MSI OC Armor" - az Armor hűtés szerintem az egyik legjobb a piacon, ami elérhető átlag felhasználóknak is. Nekem RX 570-es kártyám volt anno MSI Armor, de eszméletlen halk volt még maximum fordulatszámon is (csak teszteltem azért tekretem maxra).
2019. ápr. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!