Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megvettem a forza horizon...

Megvettem a forza horizon 4-et, minden pöpec de egy idő után nem tudok tovább játszani vele mert elkezd akadni mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Feladatkezelőből kiderült, hogy a Ram nem fogy el, de viszont a HDD-m valószínűleg kifullad bizonyos idő után.

Közepes grafikán játszom, mi segítene ezen, hogy tovább bírja és ne kelljen resizzem? Nagyon nem szeretném levenni a grafikát sem mert csúnya lenne a játék.



2019. ápr. 27. 13:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Sokat segítene, ha kibüfiznéd, hogy milyen géppel tolod, mert így erre nem lehet mit mondani.
2019. ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

I7-4720HQ

GTX950M 4GB

8GB Ram

1TB 7200rpm HDD

2019. ápr. 27. 13:15
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Laptop, tulmelegszik a gpu, teljesen normalis
2019. ápr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem melegszik túl, az se játszik nálam már hálisten.
2019. ápr. 27. 13:38
 5/14 anonim ***** válasza:
Laptopon ennyit tud a Forza az adott hardverrel: [link]
2019. ápr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
papíron, de a valóság mást mutat. De mi lenne ha megpróbálna valaki a kérdésemre választ adni.
2019. ápr. 27. 16:07
 7/14 anonim ***** válasza:
22%

Kaptál választ a kérdésedrem de ha te okosabbnak hiszed magad az Istennél is, akkor nehéz a dolog.

Annak örülj, hogy egyálatalán elindul a laptopon az a játék.

Mikor értik már meg az emberek, hogy egy laptopot nem erre terveznek, hogy órákon ás nyüstölje valaki egy komoly játékkal ?

2019. ápr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kaptál választ, én még csodálkozok is, hogy ezen a laptopon közepes beállításokkal elfut.

A feladatkezelőben láthatod a videókártya és a merevlemez terhelését is. Azokkal mi a helyzet? (Ha nem látszik, akkor jobb klikk az oszlopokra és pipáld be őket.)

Nekem is 950m-em van 4 gigával, de ez a videókártya nagyon-nagyon nem a mai játékokra lett kitalálva, harmatgyenge.

2019. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Lehet hogy kaptam választ, de hogy nem jót az meg tuti, attól még hogy valaki válaszol, nem feltétlenül ír számomra hasznos dolgot. Nem, nem hiszem magamat okosabbnak istennél is, tény hogy létezni sem létezik ezáltal nem tudok nála sem okosabb sem butább lenni (: . 30fps lock-on játszok magas és néhány közebes beállításon a fejlett motion blur és egyéb dolgok használatával teljesen megfelel nekem, aki meg a gépigény.hu-n teszteli az fps-t minthogy élőben megnézné a játékot hogy fut, arra inkább nem mondok semmit. Feladat kezelőben a ramomat 3/4-éig, procimat félig, vidikarit ilyen 70-80-90% körül használja tereptől egyéb dolgoktól függően.
2019. máj. 1. 15:07
 10/14 anonim ***** válasza:

Akkor meg látszik mi a baj, nem is értem minek írtad ki a kérdést. Az már régen rossz, ha egy random rápillantás közben 80-90%-on van a videókártya, a RAM is eléggé harmatos, szerintem abból is szokszor kifogy játék közben.

De már írtam is, ez a videókártya nagyon gyenge, tudom, mert nekem is ilyen van.

2019. máj. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!