Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Más országokban tényleg...

Más országokban tényleg olcsóbbak az Apple termékek?

Figyelt kérdés
Mondjuk ausztriában? Leginkább egy MacBook érdekelne.

2019. máj. 2. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy nézzük akkor igen mivel minden országnak más áfá-t fizetsz vételkor de maga a termék ugyan annyiba kerül (értsd áfa különbséget fizeted meg).
2019. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden (értsd szó szerint) globális piacra készült termék olcsóbb máshol mint itthon. Ezeknek az árazása egységes nagyjából, az eltérést főleg az adott ország adózási szabályai okozzák... itt meg ugye kb. világrekorder az ÁFA.
2019. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha Apple boltból tervezel venni valamit, akkor nem spórolsz annyit, amennyiért megérje eldobni az itthoni garanciát, feltéve ha itthon használod ugye. Ezt nem tudom pontosan hogy van, de ha az Apple biztosítása egész EU-ban érvényes, akkor már megérheti. Feltéve ha nem zavar a német billentyűzet.


Ha külföldi online boltokból akarsz vásárolni, ott például megérheti megvenni, mert százezret is lehet akár spórolni az Apple boltok-hoz viszonyítva. De akkor is érdemes EU garit intézni. Bár sokak szerint azok áfa-csalt termékek azért olcsóak. Bár tapasztalataim szerint meg azért olcsóak, mert egyenesen Hong Kong-ból rendelik, majd onnan postázzák tovább neked.

Így csúcskategóriás mobilokat már vettem régebben, volt hogy majdnem féláron kaptam az eredeti Samsung bolti árakhoz képest.

2019. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!