Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen Digitális rajztáblát...

Milyen Digitális rajztáblát vegyek?

Figyelt kérdés

Újonnan, vagy használtan.

Itthoni, vagy aliexpress, gearbest-en keresztül..

Nagyon max 30k. Kezdésnek ennyit szánnék rá.


Ha többet tudnátok. Akkor ha lehet, soroljátok őket, úgy hogy melyik a jobb. (Mert ha pl. használtan venném, és nincs az akkor a másodikat venném, stb)


És hogy mire kell figyelnem. Mik azok az adatok amit nézzek.

Mi az a szint amitől jó lesz.

Mi a minimum stb.

Pl, nyomásérzékenység minimum (hogyan jelölik, ezt az adatott) Ceruza gombok minimum száma, Rajzoló felület nagysága, stb.


És hogy mi mennyire támogatott szoftverek terén, vagy hegy csere mennyire könnyű másikat szerezni bele. (gondolom egy noname-ba nehezebb)


Így egyenlőre ennyi. :D



2019. máj. 5. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan hatalmas választék nincs, hogy bele lehessen keveredni.

Hardver szempontjából még mindig a Wacom a legjobb, ugyanakkor panaszkodnak időnként a szoftverhibákra, de engem még az nem érintett az évek során, csak illik megemliteni.


Hogy őszinte legyek, ha most kellene vennem egy tabit, akkor megvenném a legújabb Wacom Intuos-t. Árukeresőn 22-24ezer forint körül láttam az S-est, 50ezernél az az M-es méretűt.

Első tabinak tökéletes; ha vigyázol rá, akkor el is tudod majd adni, ha úgy látod, hogy kell a nagyobb vagy megengedheted magadnak a 300ezres pendisplay-eket.

2019. máj. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor ez jó? Wacom Intuos PHOTO S

Használtan 23k-ért.

2019. máj. 7. 12:24
 3/6 A kérdező kommentje:
2017-es
2019. máj. 7. 12:25
 4/6 anonim válasza:
100%
Hali, remélem nem késtem el :D Ha 2017-es intuos-t vennél, gondolom annak 2ezer környékén van a nyomásérzékenysége. Az a tablet "csak" S-es. Ha esetleg ki vagy békülve a régebbiekkel, M-es Wacom tabletet tudsz venni kb 32k-ért. One by Wacom, vagy CTL-672. Nekem ilyenem van, csak én jóval olcsóbban jutottam hozzá újonnan. Remélem tudtam segíteni.
2019. máj. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem Huion van, nagyon jók a tesztek róla, olcsóbb mint a Wacom, ahol inkább a márkát kell megfizetni. Amazonon a gyártótól rendeltem, összesen szállítással kb. 20 ezer Ft-ból kijött.
2019. júl. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja igen, végül már vettem használtan egy wacom-ot.. A sima S-t.. 2018vagy 17est(az újabbat) Ahogy utólag néztem a régebbi széríát, jóldöntottem hogy a ráncfelvadottat vettem. Jobb minőség, kényelmesebb kialakitás stb. Ja és így 17k volt használtan.
2019. júl. 30. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!