Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik nyomtato a leggazdasago...

Melyik nyomtato a leggazdasagosabb csaladi hasznalatra, (vetel ar, festek arak) minoseg?

Figyelt kérdés

#nyomtató #festek patron
2019. máj. 6. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Otthoni, kis mennyiségű nyomtatásra a tintasugaras nyomtatókat szokták ajánlani.

Szóba jöhet persze a lézer is, de maga a készülék drágább, a nyomtatás képe (főleg képek esetén) nem annyira szép (persze, ez sem ronda, de azért nem fotorealisztikus), és bár a festék bele drágább, de többet is lehet vele nyomtatni, tehát a fenntartása fajlagosan olcsóbb.

2019. máj. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hypno ***** válasza:

Attól függ mit és mennyit akar a család nyomatni.

Ha képet nem, vagy csak ritkán, akkor lézernyomtató, mert az nem szárad be és egy toner jócskán 1000 lap fölötti teljesítményre képes. Amikor pedig néhány képet mégiscsak ki kellene nyomtatni, akkor azt otthon megszerkeszti az ember és valahol kinyomtattatja.

2019. máj. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csakis lézer és csakis Brother. Pl:

[link]

Ez olcsó, egy 1000 oldalas toner kb 2000-2500 ft körül van. Bármilyen utángyártottal elüzemel.

Ennyibe kerül egy toner bele:

[link]

Tapasztalatból mondom, nekem is 2 ilyen van.

2019. máj. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én többé nem vennék tintasugara nyomtatót, mert drágábbak a festékpatronok bele, mint amennyi a nyomtató volt, és arra is rájöttem, felesleges a színes nyomtatás, mármint nekem. Nem tudom, hogy ez nektek mennyire fontos.
2019. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is mindenképpen Brother lézernyomtatót ajánlok, baromi jó minőségű, és fillérekbe kerül a fenntartása.

Az otthoni fotónyomtatás tökéletesen értelmetlen. Félmilliós nyomtatóval, 800 forintos papírra sem fogsz olyan minőségben nyomtatni, mint amilyenre egy fotóstúdióban nyomtatják ki neked.

2019. máj. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!