Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen vezeték nélküli egeret...

V8asbéka kérdése:

Milyen vezeték nélküli egeret tudtok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyan egeret keresnék, amely optikai szenzorral rendelkezik, legalább 1600 DPI, "normál" méretű (nem ez a zsebrevágható netezgető egér), van rajta DPI állító gomb és halk kattanású; az ár majd eldől menet közben, de ne legyen elszállva.

2019. máj. 6. 17:23
 1/4 hypno ***** válasza:

Sok választásod nincs.

Leginkább a Logitech G305, G403, G603, G703, G903, a Razer Mamba az ami megfelelhet az igényeidnek, de ki kellene őket próbálnod, hogy mennyire kényelmesek...és ne akarj velük játszani, mert akkor fog belőle kifogyni a delej, amikor a legnagyobb szükség volna rá.

2019. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pont ez az, hogy nem játékra kellene, ezért cserélem le a jelenlegi lézeres, vezetékes gamer egerem!

Köszönöm a tippeket!

2019. máj. 6. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Korábban jónak tartottam (pontosabban más termékükből kiindulva gondoltam jónak) a Logitech egereket, de gyakorlatilag alig találni olyat, aminek ne lehetne a szomszéd házban is hallani a hangját kattintáskor, halkabb egy olcsó kínai egér az eBay-ről. Normális méretű egeret ritkán találni, de ez a többi gyártónál is így van. A gyártók szerint kb. csak gamer, illetve könnyen hordozható, mini egérre van szüksége az embereknek.

A Microsoft egerek között találtam szimpatikus típust, két fajta is volt az évek alatt, mindkettő falta az akkukat (1-2 hónapot bírtak), jól meglátszottak a használat nyomai. Az egyik azthiszem egy nem tervezett elrepülés miatt múlt ki, a másikban tönkrement az egyik gomb, alig érzékelte a kattintást, próbáltam megcsinálni, egy ideig jó is volt, aztán össze-vissza, mindenhová kattintott.

Most egy Lidl-ben vásárolt Silvercreast egeret használok, talán az egyetlen hátránya, hogy nem az állandó árukészlet része, csak akcióban megvásárolható. Olcsó, jó méretű, kifejezetten halk hangú, vezeték nélküli egér, dpi állítási lehetőséggel. Tavaly decemberben volt akciós, azóta működik a gyári elemekkel. Ha újra akciós lenne, 2000 forintot simán megér.

Ez az, fekete színben:

[link]

[link]

2019. máj. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 3-as, igen jónak néz ki, hátha lesz még valami akció kereteiben!
2019. máj. 6. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!