Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés
broaktor2 nevű felhasználó kérdése:

Budapest és annak körzetéből melyik szervízt ajánlanátok?

Sajnos elszált a Gpu-m. Nem olcsó laptopról van szó, megéri javítatni.

Néztem több szervízt és véleményeket is olvastam de eléggé megoszlanak.

Leginkább olyan szervíz érdekel ahol tuti hogy megjavítják a Gpu-mat!

Keress kérdéseket hasonló témákban: gpu javítás, megbízható laptop szervíz

máj. 12. 13:19  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ehhez a processzorhoz milyen alaplapot ajanlanatok? (Reszletek lent)
Milyen cpu-t ajanlanatok (csak Amd) ami kihajt egy gtx 1050oc-t? En fx6300, es fx8300 nezzegetem ezek kihajtanak de ha mas megaltasotok van akkor johet Sokat segitne!
Gtx 1050ti 4gb mellé milyen procit ajanlanatok? 40körül 1151 slot
Milyen fps és hofok mero programokat ajanlanatok?
Egy 1070ti-os vagy egy 1080-as vidikártyához milyen procit illetve milyen alaplapot ajanlanátok?
Milyen laptopot/notebookot ajanlanatok egy leendo elsoeves egyetemistanak (orvosi/pszicho), ami az egesz kepzes alatt hasznalhato marad, es nincs horror-ara?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!