Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem működik az előlapi audio....

Nem működik az előlapi audio. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Alaplap: Gigabyte B450 Aorus M

Ház: CM MasterBox Q300L


Pár napja építettem a gépet, az első néhány napban mindem oké volt, tegnap óta viszont valami gond van. Ha bedugom a fülest, halkan zúg és pattog, de hang nem jön rajta és az eszközkezelőben egyszer látszódik, egyszer meg nem és ez így váltakozik.


A fülest próbáltam más gépben, működött, így azzal nincs gond. Próbáltam már kihúzni és bedugni a HD Audio kábelt az alaplapon, de semmi. A Windows Hibaelhárító szerint minden rendben, bár tőle nem vártam sok mindent :D

Valami ötlet?



2019. máj. 16. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld újra felrakni a driver-ét.
2019. máj. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a ház audiócsatlakozójával lehet a gond vagy nem sikerült jól a forrasztás vagy zárlatos. Küldd vissza szerintem a házat és kérd meg hogy cseréljék. Mondd azt hogy xy vagyok, ezt rendeltem, rendelésszám, és mondod mi vele a probléma.
2019. máj. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!